Opel Cascada - nowy kabriolet

Opel Cascada - nowy kabriolet

Opel Cascada - nowy kabriolet

dat/articles/2012-10/opel-cascada-nowy-kabriolet-80.jpg
Dzisiaj do sieci trafiły pierwsze zdjęcia następcy Astry Twin Top

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Opel Cascada - nowy kabriolet

Tym razem Opel postawił na miękki dach, którego zastosowanie umożliwia stylistom zaprojektowanie czystej, pięknej sylwetki klasycznego kabrioletu. Otwieranie dachu odbywa się automatycznie i trwa 17 sekund. Podczas otwierania można poruszać się z prędkością do 50 km/h. Można go też otworzyć i zamknąć pilotem.

Opel Cascada - nowy kabriolet

Kabriolet Opel Cascada może być napędzany jednym z najnowszych silników benzynowych Opla. Na przykład silnik 1.4, dostępny ze skrzynią manualną, będzie do wyboru w wersji 120 lub 140 KM.

Opel Cascada - nowy kabrioletW przypadku silników Diesla do dyspozycji będzie silnik 2,0 CDTI o mocy 165 KM dostępny z 6-biegową skrzynią manualną lub automatyczną. Nowością będzie silnik benzynowy ECOTEC 1,6 SIDI Turbo generujący 170 KM. Dostępny będzie wraz z 6-biegową automatyczną i manualną skrzynią biegów.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Opel Cascada - nowy kabrioletPotężniejsze wersje silników zarówno benzynowych, jak i diesel zostaną przedstawione dla Opla Cascada w późniejszym etapie. Cascada do sprzedaży trafi na początku przyszłego roku.

KOMENTARZE