Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

dat/articles/2020-06/zapraszamy-do-naszych-grup-wsparcia-na-facebooku-726.jpg

Jeżeli potrzebujesz wsparcia naszego lub społeczności, to zapraszamy do naszych grup dyskusyjnych na Facebooku. To tam poradzisz się odnośnie wyboru nowego samochodu, porozmawiasz z pasjonatami auto detailingu, car audio i connected car, a także podzielisz się doświadczeniem z przydomowego warsztatu. Zapraszamy!

1. Jakie Auto Kupić - Doradzamy Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

W grupie "Jakie auto kupić - doradzamy" dzielimy się opiniami o samochodach i doradzamy sobie wzajemnie w zakresie wyboru nowego samochodu, niezależnie od jego wieku. Przeglądamy ogłoszenia, opowiadamy o swoich autach, wspieramy się i uzyskujemy wsparcie. Członkowie tej grupy mają możliwość publikacji ogłoszeń sprzedaży swoich prywatnych samochodów, o ile pochodzą one z polskiej sieci dealerskiej. Dołącz już teraz do grupy "Jakie auto kupić - doradzamy" i zacznij budować naszą społeczność!

2. Auto Na Warsztacie - Zrób To Sam

Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

W tej grupie dzielimy się doświadczeniami z przydomowych warsztatów, a raczej garaży, w których mamy dostęp do narzędzi :) Pytamy o konkretne usterki i uzyskujemy wsparcie od społeczności. Być może nie trzeba jechać do warsztatu ani inwestować w drogie części, jeżeli ktoś na grupie zna prosty i skuteczny sposób usunięcia usterki. Dołącz do grupy "Auto Na Warsztacie - Zrób To Sam" i dziel z nami pasję domowego majsterkowicza samochodowego.

3. Pasjonaci Car Audio i Connected Car

Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

Interesuje Cię samochodowy sprzęt multimedialny wysokiej jakości? A może jesteś fanem smartfonów i często korzystasz z ich możliwości w swoim samochodzie? Jeżeli tak, to na pewno świetnie odnajdziesz się w naszej grupie, zrzeszającej pasjonatów nowych technologii i dobrego grania w samochodzie i poza samochodem. Już teraz dołącz do grupy "Pasjonaci Car Audio i Connected Car" i zacznij dzielić się swoją pasją z innymi, takimi jak Ty.

4. Auto Detailing - Zrób To Sam

Zapraszamy do naszych grup wsparcia na Facebooku

Lubisz mieć zadbany samochód, błyszczący nowością przez długie lata? To super - my też lubimy, a do tego zajmujemy się również auto detailingiem i dlatego założyliśmy tę grupę. Niezależnie od tego, na jakim poziome jest Twoja "kariera" detailingowa, nasze Detailing Majstry zawsze służą fachową radą i życzliwą pomocą. Dołącz do naszej grupy "Auto Detailing - Zrób To Sam" i rozpocznij przygodę z Auto Detailingiem. A jeżeli mieszkasz po zachodniej stronie Warszawy, to zapraszamy do nas na Auto Detailing.

KOMENTARZE