Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

dat/articles/2020-06/auto-detailing-powloki-ceramiczne-polerowanie-auta-woskowanie-samochodu-721.jpg

Chcesz podarować swojemu autu drugą (lub długą) młodość? To dobrze – jesteś pod właściwym adresem. Jako pasjonaci samochodów chcemy dla nich jak najlepiej i nasz detailer-entuzjasta z przyjemnością zajmie się Twoim autem, oferując swoją wiedzę i doświadczenie. Do każdego samochodu podchodzimy z jednakowym szacunkiem, niezależnie od tego, czy przyjedziesz do nas 20-letnią Skodą Fabią, czy nowym Mercedesem-AMG GT

Zarezerwuj termin:

Tel. +48 501 80 30 53

Czy można samemu przeprowadzić detailing samochodu? Nałożyć powłokę ceramiczną, wypolerować lub wywoskować auto? Oczywiście, że można. Tylko czy eksperymentowanie na własnym samochodzie byłoby dobrym pomysłem?

Wystarczy jeden przypadkowy ruch, albo zatrzymanie narzędzia w miejscu na zbyt długą chwilę, aby trwale uszkodzić lakier Twojego samochodu. A wtedy zamiast do auto detailingu trzeba będzie pojechać do lakiernika. Tego zdecydowanie nie chcemy :)

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Przeprowadzając samodzielnie zabiegi detailingowe, pierwszy raz w życiu, na własnym ulubionym aucie, bardzo ryzykujesz, a do tego zapłacisz za całe pojemniki preparatów oraz niezbędne narzędzia. To się po prostu nie opłaca.

U nas zapłacisz tylko za zużytą część preparatów oraz naszą pracę. Doświadczenie, pasję i umiejętności naszego detailera, zdobywane na szkoleniach, dostajesz niejako w gratisie :)

Co robimy? Zaraz się tego dowiesz!

Ale zanim przejdziesz dalej, możesz już teraz zarezerwować termin auto detailingu Twojego auta, dzwoniąc na numer:

Tel. +48 501 80 30 53

Renowacja lakieru – woskowanie auta, polerowanie lakieru, powłoki ceramiczne

Dzięki naszym zabiegom auto detailingu Twój samochód zyska nowy blask i będzie wyglądał olśniewająco. Nie tylko jak na swój wiek – po prostu Twój pojazd będzie przyciągał wzrok. Gładka powierzchnia lakieru, głębia jego koloru, to wszystko wypracujemy dzięki naszym sprawdzonym technikom detailingowym.

Mycie detailingowe – co to takiego?

Podczas mycia detailingowego stosujemy specjalistyczne preparaty dekontaminacyjne, dedykowane konkretnym rodzajom zabrudzeń, a także wybranym elementom samochodu. Dzięki odpowiednio dobranej chemii, narzędziom i porcji czasu znacznie większej niż w przypadku typowego mycia na myjni ręcznej czy automatycznej, mamy szansę skutecznie usunąć nawet najdrobniejsze zabrudzenia Twojego samochodu.

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Pośpiech nie jest dobrym partnerem przy precyzyjnym myciu samochodu – to dlatego na myjniach automatycznych stosuje się agresywne środki chemiczne i dodaje do tego wielkie wirujące szczotki, które co prawda wraz z chemią zmyją większość brudu, ale przy okazji zniszczą lakier.

Jeżeli chcesz, żeby raz na jakiś czas porządnie i z miłością umyto Twoje auto, dbając o każdy detal i używając tylko tyle chemii, ile trzeba, to zapraszamy do nas na mycie detailingowe.

Detailing wnętrza samochodu – na czym polega?

Detailing wnętrza auta, czyli jego kompleksowa renowacja, to bardzo rozbudowana usługa, obejmująca specjalistyczne środki chemiczne, dedykowane każdemu z tworzyw w kabinie. Czy to będą twarde szare plastiki, czy miękkie wykończenie kokpitu, czy skórzane fotele, na wszystko mamy swoje sposoby, aby przywrócić autu należyty blask także w kabinie.

Skórę traktujemy z wyjątkową pieczołowitością, stosując zarówno specjalistyczne preparaty regeneracyjne, jak również impregnujące lub zabezpieczające dzięki uzyskaniu trwałej powłoki ochronnej. Nasz detailer jest także profesjonalnym fotografem motoryzacyjnym i na życzenie może zrobić zdjęcia wnętrza samochodu przed i po zabiegu detailingowym.

Kompleksowa renowacja lakieru – jaki jest efekt?

Gwarantujemy, że efekt będzie spektakularny i tym większy, im bardziej zużyty lub zaniedbany będzie lakier Twojego auta. Zawsze przed rozpoczęciem prac dokonujemy dokładnej oceny stanu lakieru i odpowiednio dobieramy do niego procedury detailingowe.

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Jeżeli to konieczne, decydujemy o konieczności polerowania lakieru samochodowego ze względu na jego niejednolitą strukturę powierzchniową: drobne rysy, zmatowienie, nierówne oddawanie kolorów, ślady po długotrwale pozostającym na samochodzie zabrudzeniu (np. ptasie odchody, sok z drzew).

Oczywiście przed rozpoczęciem bardziej zaawansowanych czynności niezbędne jest dokładne umycie samochodu z wszelkich zabrudzeń mechanicznych, tłuszczu, asfaltu czy pyłu z okładzin hamulcowych. Zaopiekujemy się też felgami, które są biżuterią Twojego samochodu i też powinny wyglądać dobrze.

Powłoka ceramiczna czy woskowanie samochodu?

Finalnym etapem renowacji lakieru jest woskowanie lub nałożenie powłoki ceramicznej. Obie metody mają swoich zwolenników i oponentów – jeżeli nas zapytasz, dokładnie wytłumaczymy, czym różnią się oba rozwiązania, abyś mógł lub mogła wybrać wosk lub ceramikę.

Auto Detailing – Powłoki Ceramiczne, Polerowanie Auta, Woskowanie Samochodu

Generalnie wosk jest bardziej popularny i mniej kosztowny, a ceramika – droższa, ale za to znacznie trwalsza i odporniejsza na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Jeżeli chcesz, żeby lakier Twojego samochodu jak najdłużej zachował swoją świetność, to powłoka ceramiczna jest znakomitym rozwiązaniem, a co istotne, coraz bardziej przystępnym cenowo.

Zastrzegamy jednak, że stosujemy tylko te preparaty, do których mamy zaufanie, a doświadczenie podpowiada nam, że uda się osiągnąć spodziewany efekt. Każdy preparat ma swoją specyfikę, a my nigdy nie eksperymentujemy na samochodach naszych Klientów.

Auto detailing – ile to kosztuje?

Usługę zawsze wyceniamy indywidualnie i po konsultacji z Klientem, a finalny koszt podajemy po dokładnym obejrzeniu samochodu. Jeżeli chcesz powierzyć nam swoje auto i dać mu drugą młodość, zadzwoń teraz:

Tel. +48 501 80 30 53

Zapraszamy serdecznie!

KOMENTARZE