Ford Mondeo - już do kupienia w Chinach

Ford Mondeo - już do kupienia w Chinach

Ford Mondeo - już do kupienia w Chinach

dat/articles/2013-04/ford-mondeo-juz-do-kupienia-w-chinach-330.jpg
Czasy kiedy Chiny były na marginesie motoryzacyjnej mapy bezpowrotnie minęły. Możemy już tam zamawiać najnowsze Mondeo. A Europa musi poczekać...

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Ford Mondeo - już do kupienia w ChinachNa Starym Kontynencie nowy Ford Mondeo ma być dostępny dopiero na początku 2014 roku. Związane jest to z przeniesieniem fabryk z belgijskiego Genk do nowej lokalizacji w Hiszpanii. Natomiast w Chinach zamówienia możemy składać już dzisiaj.
Ford Mondeo - już do kupienia w ChinachPierwsze egzemplarze w Chinach do odbioru maja być dostępne już w maju. Ford ma swoją fabrykę w Chang`an. Podstawowy model Mondeo ma kosztować około 170 tysięcy juanów co daje nam kwotę mniej więcej 20 tysięcy euro.
Ford Mondeo - już do kupienia w ChinachFord swoją decyzję o rozpoczęciu sprzedaży Mondeo w Chinach uzasadnia kryzysem panującym w Europie. Mamy nadzieję, że ta tendencja nie stanie się tradycją.

KOMENTARZE