Kia Provo Concept - w Genewie

Kia Provo Concept - w Genewie

Kia Provo Concept - w Genewie

dat/articles/2013-03/kia-provo-concept-w-genewie-288.jpg
Na targach w Genewie Kia pokazuje swój nowy koncept czyli Provo. Wygląda smakowicie!

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Kia Provo Concept - w GenewieKoreańczycy powoli zdobywają świat. Od nudnych i słabych modeli z zeszłego wieku przeszli długą drogę i teraz są liczącym graczem w światowej motoryzacji. Ich nowy koncept to potwierdza, a przedstawiciele Kii twierdzą, że mają miejsce w gamie modelowej na małe Coupe.
Kia Provo Concept - w GenewieKia Provo ma konkurować na rynku między innymi z Oplem Adamem i Mini Coupe. Patrząc na agresywny przód z wąskim grillem i lampami, chyba będzie miała na to szanse. Z tyłu Kia Provo światłami nawiązuje trochę do Hondy Civic, dodatkowo widać dwie końcówki wydechowe i dyfuzor.
Kia Provo Concept - w GenewieW środku widać, że designerzy z Kii nie pozwolili się spacyfikować księgowym. Zaprojektowali ciekawe obicia foteli, trójramienną kierownicę i futurystyczny zestaw wskaźników. Wróżymy Kii Provo duże szanse na sukces rynkowy, o ile w równie odważnej formie wejdzie do produkcji seryjnej.

KOMENTARZE