Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonach

Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonach

Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonach

dat/articles/2013-03/kia-carens-znamy-juz-ceny-w-polskich-salonach-291.jpg
Kia wyceniła swój nowy model Carens. Najtańsza wersja ma kosztować 65 990 zł. Czy to wystarczy by zwabić do salonów polskich klientów?

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonachNowy produkt od Koreańczyków prezentuje się naprawdę dobrze, szczególnie w porównaniu do nijakiego stylistycznie poprzedniego modelu. Z zewnątrz Kia Carens przypomina trochę nowego ceed`a, co akurat nie jest wadą. Ma dynamiczną sylwetkę oraz stylowe aluminiowe felgi.
Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonachW środku Kii Carens jest sporo miejsca, jak na auto rodzinne przystało. Będziemy mogli nabyć nową Kię w wersji 5- lub 7-osobowej. Drugi rząd podzielony jest na trzy indywidualnie przesuwane i składane siedzenia (33/33/33), a rząd trzeci (zależnie od wersji modelowej) - w proporcji 50/50, z możliwością złożenia płasko w podłodze bagażnika.
Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonach

Wyposażenie opcjonalne nowej Kii Carens obejmie:

  • podgrzewane siedzenia przedniego i drugiego rzędu,
  • wentylowane przednie fotele,
  • elektryczna regulacja długości podparcia ud,
  • elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego,
  • instrumentów Supervision Instrument Cluster z 4,2-calowym wyświetlaczem TFT LCD.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonachKia będzie oferować 3 silniki do wyboru. Dwa z nich to jednostki benzynowe o pojemnościach 1.6 i 2.0, generujące moc 135 KM i 166 KM oraz moment obrotowy 165 Nm i 213 Nm. Diesle reprezentuje jednostka 1.7 w dwóch wariantach: pierwszy o mocy 115 KM i 260 Nm, drugi 136 KM i 330 Nm.
Kia Carens - znamy już ceny w polskich salonachCeny nowej Kii Carens rozpoczynają się od 65 990 zł. Pierwsze egzemplarze tego rodzinnego samochodu trafią do salonów już za kilka tygodni.

KOMENTARZE