Volkswagen Golf VII - nie musi być nudny

Volkswagen Golf VII - nie musi być nudny

Volkswagen Golf VII - nie musi być nudny

dat/articles/2013-05/volkswagen-golf-vii-nie-musi-byc-nudny-364.jpg
Niemieccy tunerzy wzięli się za Golfa VII generacji. Firmy Low-Car-Scene oraz Blackbox-Richter we współpracy ze sobą przygotowały model Light Tron

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Golf VII - nie musi być nudnyTunerzy na warsztat wzięli wersję 1.4 TSI o mocy 140 KM. W tej wersji Golf kosztuje około 32 000 euro. Jest wyposażony w nawigację satelitarną, światła dzienne w technologii LED, biksenonowe reflektory, kamerę cofania, skórzaną tapicerkę czy system bezkluczykowy.
Volkswagen Golf VII - nie musi być nudnyPodstawową zmianą było oklejenie całego Volkswagena Golfa VII białą taśmą 3M łącznie z fragmentami felg, a dla kontrastu użyto koloru czerwonego na aluminiowych obręczach o rozmiarze 20 cali.
Volkswagen Golf VII - nie musi być nudnyAle tak naprawdę Light Tron swoją nazwę zawdzięcza temu, że taśma ma właściwości fluorescencyjne i świeci w ciemności, co daje naprawdę piorunujący efekt.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Volkswagen Golf VII - nie musi być nudnyDodatkowo Low-Car-Scene oraz Blackbox-Richter wyposażyli Light Trona w system pneumatycznego zawieszenia RideAir Version 3, które kosztuje około 3 600 euro.

KOMENTARZE