Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w Szanghaju

Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w Szanghaju

Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w Szanghaju

dat/articles/2013-04/mercedesbenz-concept-gla-debiut-w-szanghaju-348.jpg
Podczas targów samochodowych w Szanghaju Mercedes-Benz zaprezentuje prototyp kompaktowego SUV-a klasy premium o nazwie Concept GLA

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w SzanghajuKoncept Mercedesa GLA jest napędzany 4-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 2 litrów i mocy 211 KM. Jednostka współpracuje z dwusprzęgłową skrzynią zautomatyzowaną 7G-DCT oraz z napędem na obie osie 4MATIC.
Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w SzanghajuNadwozie studyjnego Mercedesa GLA mierzy 4383 mm długości, 1978 mm szerokości i 1579 mm wysokości. Ciekawostką są typowe dla aut coupe boczne szyby pozbawione ram okiennych oraz 20-calowe obręcze z oponami w rozmiarze 255/45 R 20. Te ostatnie zaprojektowano specjalnie dla prototypu - ich bieżnik nawiązuje wyglądem do felg.
Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w SzanghajuZ kolei wewnątrz Mercedesa dominuje połączenie aluminium i naturalnej, brązowej skóry. Wrażenie robi nie tylko wygląd kabiny - do jej wykończenia zużyto ponad 20 metrów ręcznie wykonywanych szwów, łączących elementy tapicerki. Każdy z czterech sportowych foteli otrzymał płócienne wstawki i nastrojowe podświetlenie pod zagłówkiem.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Mercedes-Benz Concept GLA - debiut w SzanghajuModel GLA w wersji produkcyjnej zadebiutuje jeszcze w tym roku we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie 2014 roku.

KOMENTARZE