Hyundai ix35 - odświeżony SUV w Genewie

Hyundai ix35 - odświeżony SUV w Genewie

Hyundai ix35 - odświeżony SUV w Genewie

dat/articles/2013-03/hyundai-ix35-odswiezony-suv-w-genewie-279.jpg
Każda firma w Genewie chce pokazać się z jak najlepszej strony. Hyundai nie pozostaje w tyle i prezentuje odświeżoną wersję ix35

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Hyundai ix35 - odświeżony SUV w GenewieJak widzimy na zdjęciach z targów nie jest to drastyczna zmiana stylistyczna. Hyundai otrzymał nowe światła Bi-ksenonowe współpracujące z przednimi lampami LED do jazdy dziennej. Producent wyposażył ix35 w nowe aluminiowe felgi oraz przeprojektowany grill.
Hyundai ix35 - odświeżony SUV w GenewieInżynierowie z Korei postanowili użyć nowych materiałów do wykończenia wnętrza ix35. Na zdjęciu widzimy nowy wyświetlacz TFT Supervision, multifunkcyjną kierownicę, automatyczną skrzynie biegów czy automatyczną klimatyzację. Niestety w Hyundaiu króluje szarość i czerń.
Hyundai ix35 - odświeżony SUV w GenewieSilniki napędzające odświeżonego Hyundaia ix35 to te same jednostki, co w poprzedniku. W przypadku benzyny podniesiono moc, a diesel ma być teraz mniej uciążliwy dla środowiska. To koreańskie auto zostało zaprojektowane w Niemczech, a wyprodukowane w Czechach.

KOMENTARZE