Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcji

Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcji

Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcji

dat/articles/2013-04/bmw-x4-nowy-crossover-trafi-do-seryjnej-produkcji-332.jpg
Bawarski producent zamierza rozpocząć produkcję X4 już w przyszłym roku. Czy okaże się hitem? Zobaczymy

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcjiNiedawno Audi zapowiedziało wojnę w segmencie SUV-ów i Crossoverów. Jak widać BMW podejmuje rękawicę i będzie chciało nawiązać walkę z konkurencją. Obecnie producent z Bawarii ma już w swojej ofercie SUV-y X1, X3, X5 oraz X6 zaliczające się do grupy SAC - Sport Activity Coupe.
Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcjiJuż niedługo do X6 dołączy mniejsze X4, które zostało zaprojektowane przez Karima Habiba. Swoim designem kontynuuje stylistykę starszego brata jest po prostu mniejsze. Nowe Bmw czerpie rozwiązania z serii X3.
Bmw X4 - nowy crossover trafi do seryjnej produkcjiBmw X4 ma 4648 mm długości, 1915 mm szerokości i 1622 mm wysokości. Wartości te są zbliżone do gabarytów X3. Rozstaw osi wynosi 2810 mm. Producent niestety na razie milczy na temat jednostek napędowych czy wyglądu wnętrza.

KOMENTARZE