BMW ponownie wybrane na lidera

BMW ponownie wybrane na lidera

BMW ponownie wybrane na lidera

dat/articles/2013-02/bmw-ponownie-wybrane-na-lidera-198.jpg
Czytelnicy niemieckiego pisma "Auto, motor und sport" wybrali najlepsze samochody 2013 roku. Producent z Monachium otrzymał 3 najwyższe miejsca

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

BMW ponownie wybrane na lideraBMW serii 3 otrzymało pierwsze miejsce w klasie średniej premium. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się modeli firmy. Model F30 został wprowadzony w 2012 roku jako następca modelu E90 i od razu trafił w gusta klientów.
BMW ponownie wybrane na lideraNatomiast wprowadzony w marcu 2010 roku model F10 czyli popularna seria 5 obroniła po raz drugi pozycję lidera w klasie średniej wyższej. Monachijska firma pierwszy model tej linii wyprodukowała w 1972 roku.
BMW ponownie wybrane na lideraNatomiast BMW 6 Gran Coupe (tzw. fastback) zajęło pozycję lidera w klasie samochodów luksusowych. Model o oznaczeniu F12/F13 jest następcą serii E63/E64. Niemiecka firma wprowadziła nowy model w 2011 roku, a zwycięża w swojej kategorii w 2012 roku.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

BMW ponownie wybrane na lideraW kategorii kabrioletów trzecie miejsce zajął model BMW serii 6. Niemiecki producent swoimi wynikami, a także ciągle rosnącą sprzedażą (wzrost o 11,6% w 2012 roku), podkreśla swój rozwój, innowacyjność oraz niebanalny design.

KOMENTARZE