Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslem

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslem
Namiastka GTI? Oto bardzo szybki i jednocześnie bardzo oszczędny Golf GTD, który zadebiutuje na wystawie motoryzacyjnej w Genewie

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemGolf GTD wyróżnia się pakietem aerodynamicznym w postaci przedniego zderzaka z szerszym wlotem powietrza, subtelnymi nakładkami progów, lotką nad tylną klapą i nakładkami zderzaka tylnego.
Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemGolf GTD porusza się na 17-calowych obręczach z lekkich stopów. W kabinie wyróżniają go trójramienna sportowa kierownica, metalizowane dodatki i kubełkowe fotele, pokryte tapicerką w kratkę, tak charakterystyczną dla Volkswagenów z rodziny GTI.
Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemDo napędu Volkswagena posłuży 2-litrowy turbodiesel o mocy 184 KM. Silnik może współpracować z 6-stopniową, ręczną skrzynią lub z 6-biegową, dwusprzęgłową skrzynią DSG. Golf GTD pierwszą setkę osiągnie w 7,5 s a prędkość maksymalna to 230 km/h.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemW Niemczech Golf GTD kosztuje 29 350 euro (ponad 122 000 zł). W Polsce będzie go można zamówić w maju bieżącego roku.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...