Suzuki SX4 - nowy Crossover w Genewie

Suzuki SX4 - nowy Crossover w Genewie

Suzuki SX4 - nowy Crossover w Genewie

dat/articles/2013-03/suzuki-sx4-nowy-crossover-w-genewie-271.jpg
Japoński koncern na targach w Genewie pokazał nową generację SX4. Koncept wyglądał ciekawie, wersja finalna już tak nie zachwyca

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieNowe Suzuki SX4 urosło w stosunku do poprzednika, bliżej mu teraz do Nissana Qashqaia. Długość SX4 wynosi 4300 mm, czyli o 180 mm więcej, a rozstaw osi to 2600 mm, a więc o 100 mm więcej niż w poprzedniku.
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewiePojemność bagażnika w stosunku do poprzedniej generacji Suzuki SX4 wzrosła z 270 do 430 litrów.
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieWygląd nowego Suzuki SX4 zwraca uwagę nowymi przetłoczeniami na masce czy plastikowymi listwami ochronnymi na drzwiach i zderzakach. Gama kolorów Suzuki powiększyła się o dwa odcienie: jasnozielony Crystal Lime Metallic oraz szary Amethyst Grey Pearl Metallic.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieWnętrze nowego Suzuki SX4 nie jest może porywające, ale zostało przyzwoicie zaprojektowane. W kabinie znajdziemy wstawki z aluminium i czerwone podświetlenie przycisków, dostępny będzie również panoramiczny, rozsuwany dach.
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieStanowisko dowodzenia nowego Suzuki SX4 zaopatrzone jest w dobrodziejstwa takie jak klimatyzacja, zestaw audio, elektryczne szyby i lusterka czy kierownica multifunkcyjna.
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieInżynierowie z Suzuki zamierzają wyposażyć SX4 w dwa silniki, oba o pojemności 1.6 litra. Obie jednostki generują 120 KM. Różni je tylko rodzaj paliwa używanego do spalania. Dla pierwszego to benzyna, a drugi to diesel.
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieDo przeniesienia napędu w nowym Suzuki SX4 służyć będzie ręczna skrzynia biegów lub bezstopniowa CVT (tylko z silnikiem benzynowym).
Suzuki SX4 - nowy Crossover w GenewieSX4 oferowane będzie z napędem na przednią oś lub 4x4. Ma być produkowane na Węgrzech i trafić do sprzedaży na jesieni tego roku. Ciekawe czy cena nowego Suzuki zrekompensuje jego nijakość?

KOMENTARZE