Q3 RS - Audi dokłada do pieca

Q3 RS - Audi dokłada do pieca

Q3 RS - Audi dokłada do pieca

dat/articles/2013-02/q3-rs-audi-doklada-do-pieca-241.jpg
Na salonie w Genewie producent z Ingolstadt ma zamiar zaprezentować najmocniejszą odmianę Q3

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Q3 RS - Audi dokłada do piecaAudi Q3 RS może się podobać! To niewielki SUV - praktyczny, a zarazem bardzo szybki. Z zewnątrz ma wiele aluminiowych dodatków, duże 19-calowe obręcze kół z aluminium i charakterystyczny znaczek na grillu w kształcie plastra miodu.
Q3 RS - Audi dokłada do piecaPod maską Q3 RS pracuje trzykrotnie okrzyknięta silnikiem roku pięciocylindrowa, 2,5-litrowa jednostka o mocy 310 KM i momencie obrotowym 420 Nm. Jest ona również montowana w Audi TT RS oraz RS 3 Sportback.
Q3 RS - Audi dokłada do piecaPierwsze 100 km/h uzyskamy po upływie 5,5 sekundy, a prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h. Seryjnie Audi Q3 RS wyposażono w automatyczną, 7-biegową skrzynię S-tronic z możliwością zmiany biegów łopatkami przy kierownicy.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Q3 RS - Audi dokłada do piecaAudi Q3 RS jest bardzo dobrze wyposażone - seryne są: nasz "ulubiony" system Start-Stop, zestaw audio firmy Bose z 14 głośnikami, sieć bezprzewodowa, komputer pokładowy oraz wiele innych udogodnień. Cena to 54 600 euro.

KOMENTARZE