Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

dat/articles/2015-02/nowe-suzuki-vitara-znamy-juz-ceny-511.jpg
Do salonów trafia nowe Suzuki Vitara. Najnowsza odsłona popularnego SUV-a z napędem na 4 koła ALLGRIP wzbogaci gamę aut oferowanych przez Suzuki

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Suzuki Vitara można kupić w jednej z czterech dostępnych specyfikacji i jednym z piętnastu kolorów karoserii. Jednym? To nie do końca prawda, bowiem oprócz trzech zupełnie nowych kolorów Suzuki proponuje także kilka dwukolorowych kombinacji. Nie zabraknie także dodatków stylizacyjnych do indywidualizacji samochodu i innych elementów dostępnych na życzenie.

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Takie elementy wyposażenia, jak adaptacyjny tempomat czy radio, które można połączyć z telefonem, znajdziecie w wyższych pakietach wyposażeniowych. Tempomat adaptacyjny automatycznie dostosowuje prędkość, z jaką porusza się Suzuki Vitara, tak, aby zachować bezpieczny odstęp od poprzedzającego samochodu. To znaczy, że umie też hamować, kiedy auto jadące z przodu zwolni.

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Istotnym elementem, wpływającym na bezpieczeńśtwo jazdy, jest możliwość nie tylko wspomagania hamowania awaryjnego, lecz także inicjowania takiego hamowania, w razie wykrycia bezpieczeństwa na drodze. Wracając do systemu radiowego - jest to rozwiązanie integrujące w sobie funicje nawigacji, obsługę ustawień układów wspomagających samochodu, synchronizację z telefonem i system audio.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Nowe Suzuki Vitara - znamy już ceny

Nowa Vitara jest dostępna w polskich salonach Suzuki, a jej ceny rozpoczynają się już od 61 900 zł za wersję z napędem na jedną oś oraz 69 900 zł za modele z inteligentnym napędem na cztery koła ALLGRIP. Napęd ALLGRIP z czterema trybami jazdy oraz przyzwoity (choć nie do końca terenowy) prześwit nadwozia (185 mm) pozwalają kierowcy czuć się znacznie pewniej niż w typowym aucie osobowym - i o to tutaj chodzi. Chyba, że ktoś kupi Vitarę, żeby jeździć na zakupy. Z tym też nie będzie problemu, nawet gdyby było mocno pod górę.

KOMENTARZE