Nissan Micra - odświeżony debiutuje w Tajlandii

Nissan Micra - odświeżony debiutuje w Tajlandii

Nissan Micra - odświeżony debiutuje w Tajlandii

dat/articles/2013-03/nissan-micra-odswiezony-debiutuje-w-tajlandii-307.jpg
Wielcy producenci zazwyczaj prezentują swoje modele na wielkich targach motoryzacyjnych. Nissan postanowił pokazać odświeżoną Micrę w Tajlandii

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Nissan Micra - odświeżony debiutuje w TajlandiiMicrę będziemy mogli nabyć na wszystkich rynkach świata. Czwarta generacja produkowana jest od 3 lat i wobec dużej konkurencji kierownictwo Nissana zdecydowało się na lifting swojego modelu.
Nissan Micra - odświeżony debiutuje w TajlandiiZmiany w Nissanie są raczej kosmetyczne. Z przodu Micra otrzymała nowy zderzak oraz grill. W części tylnej również mamy przeprojektowany zderzak wraz z lampami w technologii LED. Dodatkowo do wyboru będą nowe wzory felg i kołpaków.
Nissan Micra - odświeżony debiutuje w TajlandiiWewnątrz zmiany też nie są duże. Nissan zmienił lekko konsolę centralną wraz z nawiewami i przyciskami. Zmieniono także zegary. Micra otrzymała także nowe warianty kolorystyczne.

KOMENTARZE