Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersja

Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersja
Mitsubishi Motor Poland wprowadza specjalną edycje L200 pod nazwą Storm. Ma charakteryzować się bogatym wyposażeniem i korzystną ceną

Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersjaMitsubishi L200 to jeden z najchętniej kupowanych pick-upów na polskim rynku. Jego właściwości jezdne wraz z napędem na 4 koła pozwalają na komfortowe poruszanie się po drogach asfaltowych i bezdrożach.
Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersjaEdycja Storm bazuje na wersji Intense, która ma podwójną kabinę mogącą przewieźć pięć osób. Wyposażona jest w silnik Diesla o pojemności 2,5 litra i mocy 178 KM. Do sprawnego poruszania się mamy do dyspozycji napęd 4x4 Super Select 4WD.
Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersjaMitsubishi Storm otrzymało czarne orurowanie z przodu oraz boczne stopnie firmy Steeler. Producent wyposażył L200 w opony BF Goodrich All Terain.
Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersjaJapoński producent wyposażył wersję Storm między innymi w stację multimedialną Alpine współpracującą z iPhonem czy iPodem. System posiada dotykowy ekran o przekątnej 6,1 cala. Tapicerka pojazdu wykonana jest z naturalnej skóry.
Mitsubishi L200 Storm - nowa limitowana wersjaMitsubishi L200 Storm ma kosztować w polskich salonach od 109 990 zł. Jest to chyba niewygórowana cena zwarzywszy na fakt, że przedsiębiorcy będą mogli odliczyć 23 % VAT.
KOMENTARZE
Ładuję komentarze...
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT