Subaru Impreza - cywilna wersja już w Europie

Subaru Impreza - cywilna wersja już w Europie

Subaru Impreza - cywilna wersja już w Europie

dat/articles/2013-02/subaru-impreza-cywilna-wersja-juz-w-europie-228.jpg
Japoński producent postanowił wprowadzić na stary kontynent "zwykłą" Imprezę, która na razie nie będzie dostępna na rynku polskim

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Subaru Impreza - cywilna wersja już w EuropieJest to już czwarta edycja modelu, która stylistyką nawiązuje do swojej poprzedniczki - wersji GH. Impreza urosła. Wymiary hatchback-a to 4415 mm długości, 1740 mm szerokości i wysokość 1460 mm. Bagażnik w nowym Subaru ma pojemność 380 litrów. Waga auta spadła do 1320 kg.
Subaru Impreza - cywilna wersja już w EuropieW Ameryce Subaru sprzedawane jest 2,5-litrowym silnikiem typu boxer o mocy 148 koni. Napęd przenoszony jest za pośrednictwem ręcznej lub bezstopniowej skrzyni biegów. Natomiast w Europie jedyną jednostką napędzającą Imprezę będzie 1,6-litrowy motor posiadający 114 KM i moment obrotowy 150 Nm.
Subaru Impreza - cywilna wersja już w EuropieDo przeniesienia napędu posłużą te same rozwiązania, co w USA: 5-biegowa ręczna skrzynia biegów lub bezstopniowy automat. Impreza rozpędzać się będzie do 185 km/h, a pierwszą "setkę" osiągnie po 12,3 sekundy. Te osiągi na tle dziedzictwa marki wyglądają... Oceńcie sami!

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT