F-Sport - zaskakujący pojazd od Lexusa

F-Sport - zaskakujący pojazd od Lexusa

F-Sport - zaskakujący pojazd od Lexusa

dat/articles/2013-06/fsport-zaskakujacy-pojazd-od-lexusa-380.jpg
F-sport to nie samochód. Lexus postanowił wyprodukować ekskluzywny rower na cześć zakończenia produkcji sportowego modelu L-FA

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

F-Sport - zaskakujący pojazd od LexusaLexus zamierza wyprodukować 100 sztuk tego unikatowego roweru. Rama będzie zbudowana z tego samego materiału co L-FA o tajemniczo brzmiącej nazwie CRFP (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem węglowym). Jednoślad został wyposażony w elektroniczną 22-biegową przerzutkę Dura-Ace Di2.
F-Sport - zaskakujący pojazd od LexusaSpecjalna rama jest tak zaprojektowana, aby redukować zmęczenie rowerzysty podczas treningów. Taki sam cel mają specjalnie zaprojektowane pedały, których kształt ma pozwolić na używanie mniejszej siły do wprawienia tylnego koła w ruch.
F-Sport - zaskakujący pojazd od LexusaF-Sport jest składany przez Takumi czyli mistrzów rzemiosła. Standardy obowiązujące przy produkcji jednośladu są takie same jak w przypadku produkcji modelu L-FA. Lexus zamierza wyprodukować 100 sztuk z czego każdy diler będzie mógł zamówić tylko po 1 sztuce.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

F-Sport - zaskakujący pojazd od LexusaEkskluzywny Lexus F-Sport ma kosztować około 10 000 dolarów i najprawdopodobniej trafi do salonów marki, gdzie będzie stanowić element dekoracji i dowodzić kunsztu japońskich inżynierów.

KOMENTARZE