Aston Martin Vanquish Volante

Aston Martin Vanquish Volante

Aston Martin Vanquish Volante

dat/articles/2013-06/aston-martin-vanquish-volante--382.jpg
Producent luksusowych samochodów Aston Martin publikuje oficjalne zdjęcia najnowszego modelu z miękkim dachem

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Aston Martin Vanquish VolanteW nowym Astonie inżynierowie zastosowali na szeroką skalę włókna węglowe. Ma to na celu obniżenie wagi Volante, która wynosi 1844 kg. Stylistyka najnowszego Vanquisha jest do bólu precyzyjna i doskonała. Wyróżniają ją piękne proporcje nadwozia oraz dynamiczna sylwetka.
Aston Martin Vanquish VolanteSerce Astona również nie pozostawia wiele do życzenia. Producent zastosował jednostkę o pojemności 6 litrów, która generuje 580 KM przy 6750 obr./min. oraz 620 Nm momentu obrotowego przy 5500 obr./min. Takie osiągi gwarantują dużą dawkę emocji i to przy otwartym dachu.
Aston Martin Vanquish VolanteMoc przenoszona jest na tylną oś za pomocą sześciobiegowej automatycznej skrzyni biegów Touchtronic 2. Zapewnia ona przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,1 sekundy a prędkość maksymalna to 294 km/h.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Aston Martin Vanquish VolanteDach luksusowego Vanquisha wykonany jest z trójwarstwowego materiału i zamyka się w ciągu zaledwie 14 sekund. Wnętrze Astona wykonano z najlepszych materiałów. Wyposażenie jest luksusowe i zapewnia najwyższy komfort podróżowania.
Aston Martin Vanquish VolanteCena tego ekskluzywnego modelu Astona to jedyne 199 950 funtów ale - na szczęście dla Bonda - wszystko sponsorowane jest przez Mi6. Pierwsze egzemplarze trafią do sprzedaży pod koniec 2013 roku.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT