Alpine A450 - zadanie wykonane

Alpine A450 - zadanie wykonane

Alpine A450 - zadanie wykonane

dat/articles/2013-06/alpine-a450-zadanie-wykonane-386.jpg

Trzydzieści pięć lat po zwycięstwie z 1978 roku, powrót Alpine do wyścigu 24H Le Mans zakończył się sukcesem

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Alpine A450 - zadanie wykonanePierwszy cel związany z powrotem Alpine na tory wyścigowe został osiągnięty. Ogłoszony w dniu 8 marca br. udział Alpine w wyścigu 24h Le Mans w klasie LM P2 pozwolił potwierdzić niesłabnące wsparcie dla tej marki ze strony publiczności.
Alpine A450 - zadanie wykonaneTristan Gommendy, Nelson Panciatici i Pierre Ragues spowolnieni komplikacjami na początku wyścigu i dwiema interwencjami zespołu Signatech Alpine w firmowym boksie, odrobili stratę, przesuwając się z pięćdziesiątej pierwszej na piętnastą pozycję w końcowej klasyfikacji ogólnej i dziewiątą pozycję w klasie LM P2.
Alpine A450 - zadanie wykonaneDowodem skuteczności działania teamu Signatech Alpine jest przyznana przez jury mechanikom oraz szefowi obsługi pojazdu 38. nagrody ESCRA (Ecole Supérieure du Commerce des Réseaux de l'Automobile - Wyższej Szkoły Handlu w Sieciach Samochodowych) za najlepszą pomoc techniczną w wyścigu 24h Le Mans.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Alpine A450 - zadanie wykonaneW przeszłości, nagroda ta została przyznana zwycięskiemu teamowi Renault Alpine w 1978 roku.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT