VW Golf VII generacji

VW Golf VII generacji

VW Golf VII generacji

dat/articles/2012-09/vw-golf-vii-generacji-15.jpg
Na prezentacji w Berlinie ujawniono kilka szczegółów dotyczących nowego golfa

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

VW Golf VII generacjiNowy VW Golf wyglądem nawiązuje do modelu szóstej generacji. Kilka drobnych zabiegów stylistycznych takich jak ostrzej poprowadzone linie nadwozia, małe okno w rogu przednich drzwi czy przeprojektowane reflektory i lampy tylne stanowią znak rozpoznawczy Golfa VII generacji.
VW Golf VII generacjiTo co naprawdę odróżnia Golfa VII od swojego poprzednika to, nowa platforma MQB stosowana również w innych modelach z Grupy VW, takich jak nowe Audi A3 i Seat Leon.
VW Golf VII generacjiNowy Golf jest większy od auta, które zastępuje, ale dzięki nowej architekturze podwozia, technice produkcji, a nawet instalacji elektrycznej może być lżejszy nawet o 100 kg od poprzednika.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

VW Golf VII generacjiStylistyka wnętrza auta będzie dobrze znana właścicielom szóstej generacji Golfa. Jedynej istotnej modyfikacji poddano konsole środkową, którą osadzono pod kątem w stronę kierowcy.
VW Golf VII generacjiNowy Golf oficjalnie zostanie zapieczętowany podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

KOMENTARZE