Volkswagen Polo R WRC w Genewie

Volkswagen Polo R WRC w Genewie

Volkswagen Polo R WRC w Genewie

dat/articles/2013-03/volkswagen-polo-r-wrc-w-genewie-283.jpg
Każdy kierowca w jakimś okresie życia pragnie mieć szybkie auto. Dla takich osób Volkswagen prezentuje Polo ze znaczkiem R

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Polo R WRC w GenewieW segmencie małych usportowionych aut z segmentu B jest duża konkurencja. Punto Abarth, Seat ibiza Cupra, Reanult Clio RS - wszystkie mają zbliżoną moc około 200 KM. Volkswagen Polo R ma dysponować mocą 220 KM.
Volkswagen Polo R WRC w GenewiePolo R stylistycznie nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. W Genewie Volkswagen zaprezentował auto w kolorze białym z niebiesko-szarymi pasami na masce i drzwiach. Całości skromnego wizerunku dopełniają niskoprofilowe opony osadzone na 18-calowych aluminiowych felgach.
Volkswagen Polo R WRC w GenewieZ tyłu Polo R WRC pokazuje podwójną końcówkę układu wydechowego wraz z dyfuzorem. Volkswagen nigdy nie przesadzał ze stylistycznymi fajerwerkami i jak widać pozostał sobą.

KOMENTARZE