Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w Poznaniu

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w Poznaniu

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w Poznaniu

dat/articles/2013-04/volkswagen-jetta-hybrid-na-targach-w-poznaniu-327.jpg
4 kwietnia zaczynają się targi motoryzacyjne w Poznaniu. Volkswagen Group Polska zaprezentuje około 50 samochodów, wśród nich hybrydową Jettę

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuZ zewnątrz hybrydowego Volkswagena Jetta wyróżnia znaczek Hybrid na przednim grillu oraz tylnej klapie. Widzimy również lampy LED do jazdy dziennej, za to z tyłu nie dopatrzymy się różnic w stosunku do standardowej wersji. Całości dopełniają duże obręcze kół ze stopów metali lekkich.
Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuWewnątrz również nie ma zmian w stosunku do standardowej Jetty. Zegary mają podświetlenie na niebiesko. Na listwie widnieje oznaczenie Hybryd zdradzające technologie zastosowaną do napędzania Volkswagena. W środku dominują szarości oraz aluminiowe dodatki.
Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuNajważniejszą zmianą jest serce Volkswagena Jetta Hybrid. Mamy tutaj jednostkę benzynową TSI o mocy 150 KM oraz niewielki elektryczny silnik. Całość generuje 170 KM.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuJetta Hybrid spala średnio 4,1 litra benzyny na każde pokonane 100 km. Moc przenoszona jest na koła za pomocą 7-stopniowej automatycznej skrzyni DSG.

KOMENTARZE