Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w Poznaniu

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w Poznaniu
4 kwietnia zaczynają się targi motoryzacyjne w Poznaniu. Volkswagen Group Polska zaprezentuje około 50 samochodów, wśród nich hybrydową Jettę

Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuZ zewnątrz hybrydowego Volkswagena Jetta wyróżnia znaczek Hybrid na przednim grillu oraz tylnej klapie. Widzimy również lampy LED do jazdy dziennej, za to z tyłu nie dopatrzymy się różnic w stosunku do standardowej wersji. Całości dopełniają duże obręcze kół ze stopów metali lekkich.
Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuWewnątrz również nie ma zmian w stosunku do standardowej Jetty. Zegary mają podświetlenie na niebiesko. Na listwie widnieje oznaczenie Hybryd zdradzające technologie zastosowaną do napędzania Volkswagena. W środku dominują szarości oraz aluminiowe dodatki.
Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuNajważniejszą zmianą jest serce Volkswagena Jetta Hybrid. Mamy tutaj jednostkę benzynową TSI o mocy 150 KM oraz niewielki elektryczny silnik. Całość generuje 170 KM.
Volkswagen Jetta Hybrid - na targach w PoznaniuJetta Hybrid spala średnio 4,1 litra benzyny na każde pokonane 100 km. Moc przenoszona jest na koła za pomocą 7-stopniowej automatycznej skrzyni DSG.
KOMENTARZE
Ładuję komentarze...