Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslem

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslem

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslem

dat/articles/2013-02/volkswagen-golf-gtd-gti-z-dieslem-245.jpg
Namiastka GTI? Oto bardzo szybki i jednocześnie bardzo oszczędny Golf GTD, który zadebiutuje na wystawie motoryzacyjnej w Genewie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemGolf GTD wyróżnia się pakietem aerodynamicznym w postaci przedniego zderzaka z szerszym wlotem powietrza, subtelnymi nakładkami progów, lotką nad tylną klapą i nakładkami zderzaka tylnego.
Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemGolf GTD porusza się na 17-calowych obręczach z lekkich stopów. W kabinie wyróżniają go trójramienna sportowa kierownica, metalizowane dodatki i kubełkowe fotele, pokryte tapicerką w kratkę, tak charakterystyczną dla Volkswagenów z rodziny GTI.
Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemDo napędu Volkswagena posłuży 2-litrowy turbodiesel o mocy 184 KM. Silnik może współpracować z 6-stopniową, ręczną skrzynią lub z 6-biegową, dwusprzęgłową skrzynią DSG. Golf GTD pierwszą setkę osiągnie w 7,5 s a prędkość maksymalna to 230 km/h.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Volkswagen Golf GTD - GTI z dieslemW Niemczech Golf GTD kosztuje 29 350 euro (ponad 122 000 zł). W Polsce będzie go można zamówić w maju bieżącego roku.

KOMENTARZE