Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze mini

Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze mini

Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze mini

dat/articles/2013-02/volkswagen-cross-up-terenowka-w-rozmiarze-mini-219.jpg
Na salonie w Genewie zostanie zaprezentowana nowa produkcyjna wersja minicrossovera opartego na modelu UP

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze miniOd czasu debiutu wersji prototypowej na salonie we Frankfurcie w 2011 roku Cross Up musiał czekać blisko 2 lata na rozpoczęcie produkcji. W tym czasie niemieccy managerowie zdecydowali się na wypuszczenie małego Volkswagena na rynek.
Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze miniCross up będzie wyposażony w listwy ochronne z plastiku, które znajdują się na nadkolach, pod zderzakami oraz na drzwiach. Jego zawieszenie najprawdopodobniej będzie podwyższone w stosunku do standardowego modelu. Projektanci z Volkswagena zdecydowali się na 16-calowe aluminiowe felgi.
Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze miniW środku najmniejszy Volkswagen będzie posiadał wykończenie dwukolorowe. Deska rozdzielcza wygląda na dopracowaną i ergonomiczną. Nie wiadomo jeszcze jakiej jakości tworzyw sztucznych użyto do ozdobienia wnętrza - domyślamy się, że będzie równie tanio jak dotychczas. Na zdjęciu widać iż auto będzie dostępne z nawigacją.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Volkswagen Cross Up - terenówka w rozmiarze miniNa początku Volkswagen Cross Up wyposażony będzie w jednolitrowy silnik benzynowy o mocy 75 KM z ręczną skrzynią biegów. W Niemczech minicrossover ma być dostępny za około 13 500 euro, co wydaje się dość wygórowaną kwotą za takiego malucha.

KOMENTARZE