Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacje

Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacje

Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacje

dat/articles/2013-04/volkswagen-caravelle-t6-najnowsze-informacje-334.jpg
Producent z Niemiec zapowiada debiut najnowszego Vana na 2015 rok, ale już teraz pojawiają się informacje na temat tego modelu

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacjeZdaniem niemieckiego pisma Auto Bild najnowsza wersja Caravelle będzie miała wiele podobieństw stylistycznych i technicznych do poprzedniego modelu T5. Z powodu kryzysu w branży motoryzacyjnej także wiele systemów elektronicznych będzie przeniesionych z mniejszych modeli takich jak Golf czy Passat.
Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacjePod maską najnowszego Volkswagena Caravelle T6 pojawią się prawdopodobnie dwa silniki: dwulitrowa jednostka benzynowa generująca moc 224 KM oraz wysokoprężny motor także o pojemności dwóch litrów i dostarczający 231 KM.
Volkswagen Caravelle T6 - najnowsze informacjeT6 będzie dostępna z napędem na przednią oś. W topowych wersjach silnikowych prawdopodobnie będziemy mogli zamówić wersje 4x4. Liczymy, że rozwiązania stylistyczne będą przeniesione z modelu koncepcyjnego e-Co-Motion.

KOMENTARZE