Toyota Vios - niespodziewany debiut w Bangkoku

Toyota Vios - niespodziewany debiut w Bangkoku

Toyota Vios - niespodziewany debiut w Bangkoku

dat/articles/2013-03/toyota-vios-niespodziewany-debiut-w-bangkoku-311.jpg
Toyota zaprezentowała swój nowy model Vios na targach motoryzacyjnych w Bangkoku. Czy będzie dostępny w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Toyota Vios - niespodziewany debiut w BangkokuVios stylistycznie nawiązuje do Toyoty Yaris czy Verso. Nie jest może szczytem designerskich uniesień, ale założenie jest takie, że ma to być solidny samochód za przyzwoitą cenę.
Toyota Vios - niespodziewany debiut w BangkokuNowa Toyota Vios ma 4410 mm długości, 1700 mm szerokości oraz 1475 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2550 mm. Nie jest to duży samochód, ale rodzina 2 + 2 będzie mogła nim w miarę wygodnie podróżować.
Toyota Vios - niespodziewany debiut w BangkokuToyota jest jedną z marek intensywnie poszukujących własnego, indywidualnego stylu, który byłby jednoznacznie rozpoznawalny. Jak na razie poszukiwania cały czas trwają, więc każdy kolejny model jest zupełnie inny nie tylko na zewnątrz, lecz także w kabinie.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Toyota Vios - niespodziewany debiut w BangkokuDo napędu Toyoty Vios posłuży silnik 1.5 o mocy 109 KM, który generuje moment obrotowy 141 Nm. Do przeniesienia napędu będziemy mieli do wyboru 5-biegową manualną skrzynię biegów lub 4-stopniowy "automat".

KOMENTARZE