Toyota Highlander debiutuje w Stanach

Toyota Highlander debiutuje w Stanach

Toyota Highlander debiutuje w Stanach

dat/articles/2013-04/toyota-highlander-debiutuje-w-stanach-320.jpg
Toyota prezentuje trzecią generację Highlandera. Doskonałą okazją do tego są targi motoryzacyjne w Nowym Jorku

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Toyota Highlander debiutuje w StanachToyota Highlader wyglądem niespecjalnie nawiązuje do reszty modeli od japońskiego producenta i trudno nie przyznać, że jest to jedyny w swoim rodzaju wytwór myśli designerskiej. Napompowane błotniki, ostre linie nadwozia, duże aluminiowe felgi - te standardowe zabiegi mają dodać autu powagi.
Toyota Highlander debiutuje w StanachWewnątrz Toyoty panuje harmonia i spokój. Na środku deski rozdzielczej dominuje duży ekran od systemu multimedialnego. Producent wyposażył Highlandera w trójramienną, multifunkcyjną kierownicę, a podświetlenie będzie miało niebieski kolor.
Toyota Highlander debiutuje w StanachHighlander nieco urósł w stosunku do poprzednika. Jest dłuższy o 76 mm i o 38 mm szerszy. To pozwoli na komfortowe podróżowanie nawet ośmiu pasażerom. Dostępne będą dwie konfiguracje: 7- (2+2+3) lub 8-osobowa (2+3+3).

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Toyota Highlander debiutuje w StanachToyota będzie dostępna w 3 wariantach silnikowych. Podstawowy to 2,7-litrowa jednostka współpracująca z 6-biegową skrzynią automatyczną. Drugim będzie V6 o pojemności 3,5 litra z tą samą przekładnią. Trzecią jednostką będzie 3,5 litrowa hybryda ze skrzynią CVT.
Toyota Highlander debiutuje w StanachNiestety producent jeszcze nie podał dokładnych specyfikacji.

KOMENTARZE