Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęcia

Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęcia

Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęcia

dat/articles/2013-03/toyota-gt86-open-top-pierwsze-zdjecia-262.jpg
Japończycy prezentują kabriolet oparty na modelu GT86. Jest to wersja koncepcyjna, która z pewnością wejdzie do produkcji

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęciaToyota GT86 Open Top ma być produkowana w fabryce Subaru. Na zdjęciu widać przeprojektowaną maskę i aluminiowe felgi, a z tyłu są jeszcze: dwie końcówki układu wydechowego oraz "dyfuzor". Wzmocniona ma być też rama przedniej szyby.
Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęciaW środku prototypowej Toyoty GT86 Open Top widać białą skórzaną tapicerkę, żółtą wykładzinę podłogi wraz z przeszyciami oraz dwukolorową, trójramienną kierownicę. Calość uzupełniają aluminiowe detale takie jak klamki czy obwódki nawiewów.
Toyota GT86 Open Top - pierwsze zdjęciaToyota GT86 Open Top prawdopodobnie wyposażona będzie w 2-litrowego boxera znanego z zamkniętej wersji coupe. Japończycy przewidują debiut konceptu na salonie w Genewie.

KOMENTARZE