Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

dat/articles/2013-03/tor-nurburgring-wystawiony-na-sprzedaz-301.jpg
Najsłynniejsza pętla od kilku lat borykała się z problemami finansowymi. Organizowane akcje nie przyniosły rezultatu, wobec czego właściciele zdecydowali się na sprzedaż toru

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!Akcje typu Save The Ring czy inne zbiórki nie przyniosły oczekiwanego efektu. Zatem właściciele podjęli decyzję o sprzedaży obiektu. Prawdopodobnie do kupienia będzie nie tylko Nordschleife, lecz także cały kompleks Nurburgring.
Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!Miłośnicy motoryzacji zapewne bali się, że taka decyzja będzie wiązać się z zamknięciem toru Nurburgring, ale ich obawy są nieuzasadnione ponieważ zmiana właściciela przyczyni się do modernizacji i uatrakcyjnieniu obiektu. Priorytetem jest przeznaczenie toru, a nie jak najwyższa kwota za sprzedaż.
Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!W czasach prosperity potencjalnych klientów liczono w dziesiątkach. Teraz szacuje się, że zainteresowanych będzie od 5 do 10 podmiotów. Podobno są w stanie zapłacić 125 milionów euro.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT