Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!

dat/articles/2013-03/tor-nurburgring-wystawiony-na-sprzedaz-301.jpg
Najsłynniejsza pętla od kilku lat borykała się z problemami finansowymi. Organizowane akcje nie przyniosły rezultatu, wobec czego właściciele zdecydowali się na sprzedaż toru

Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!Akcje typu Save The Ring czy inne zbiórki nie przyniosły oczekiwanego efektu. Zatem właściciele podjęli decyzję o sprzedaży obiektu. Prawdopodobnie do kupienia będzie nie tylko Nordschleife, lecz także cały kompleks Nurburgring.
Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!Miłośnicy motoryzacji zapewne bali się, że taka decyzja będzie wiązać się z zamknięciem toru Nurburgring, ale ich obawy są nieuzasadnione ponieważ zmiana właściciela przyczyni się do modernizacji i uatrakcyjnieniu obiektu. Priorytetem jest przeznaczenie toru, a nie jak najwyższa kwota za sprzedaż.
Tor Nurburgring wystawiony na sprzedaż!W czasach prosperity potencjalnych klientów liczono w dziesiątkach. Teraz szacuje się, że zainteresowanych będzie od 5 do 10 podmiotów. Podobno są w stanie zapłacić 125 milionów euro.

KOMENTARZE
Ładuję komentarze...
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT