TagAZ Aquila - niespodzianka z Rosji

TagAZ Aquila - niespodzianka z Rosji

TagAZ Aquila - niespodzianka z Rosji

dat/articles/2013-02/tagaz-aquila-niespodzianka-z-rosji-230.jpg
Pokażcie nam kogoś, kto nie byłby zaskoczony nowym autem rosyjskiego producenta TagAZ

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

TagAZ Aquila - niespodzianka z RosjiNa pierwszy rzut oka Aquila wygląda dobrze. Rosjanie zaprojektowali 4-drzwiowe coupe, które ma charakterystyczne przetłoczenia na masce, szerokie nadkola, a lampy mają charakterystyczne ostre rysy. Całości dopełniają duże aluminiowe felgi.
TagAZ Aquila - niespodzianka z RosjiW środku rosyjskie dzieło wygląda troszkę gorzej. Deska rozdzielcza, przełączniki czy pokrętła przypominają swoim designem Nissana Primerę z ubiegłego wieku. TagAZ Aquila wyposażona jest m.in. w elektryczne szyby i lusterka, ABS, klimatyzację, fotele kubełkowe i 2-kolorową tapicerkę.
TagAZ Aquila - niespodzianka z RosjiNiestety nasi wschodni sąsiedzi wyposażyli Aquilę w silnik 1.6, generujący moc 107 KM, który może nie wystarczyć na dynamiczne ruszanie spod świateł. Klienci z Europy Zachodniej nie będą mogli się o tym przekonać, ponieważ TagAZ nie spełnia niezbędnych wymogów bezpieczeństwa.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT