Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym stylu

Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym stylu

Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym stylu

dat/articles/2013-04/syrena-sport-legenda-powraca-w-wyjatkowym-stylu-355.jpg
Legenda polskiej motoryzacji, która przed laty nie weszła do produkcji teraz dostaje drugą szansę

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym styluZa sprawą konstruktora Pawła Czubaja i projektanta Pavlo Burkastky Syrena Sport, która nazywana jest "Polską Corvettą", ma szansę na wejście do produkcji. Na razie zabierane są zamówienia.
Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym styluSyrena Sport z założenia ma dorównywać samochodom sportowym w klasie Premium. Jeżeli chodzi o stylistykę, to ma oczywiście nawiązywać do swojej poprzedniczki, a przy okazji podążać za najnowszymi światowymi trendami.
Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym styluNasza Sportowa Syrena ma otrzymać silnik V6 o pojemności 3,7 litra, który dostępny będzie w dwóch wersjach: wolnossącej 330 konnej i turbodoładowanej generującej 450 KM. Założenia są takie, że waga powinna być niższa od 1300 kg, a to pozwoli na rozpędzenie do "setki" w około 4,5 sekundy i prędkość maksymalną w granicach 290 km/h.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Syrena Sport - legenda powraca w wyjątkowym styluJak już wspomnieliśmy, konstruktorzy zamierzają zbudować kilka limitowanych egzemplarzy. Z całej siły trzymamy kciuki, bo fajnie by było spotkać na ulicach taką... Syrenkę.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT