Skoda Yeti po drobnych korektach

Skoda Yeti po drobnych korektach

Skoda Yeti po drobnych korektach

dat/articles/2013-08/skoda-yeti-po-drobnych-korektach-437.jpg
We Frankfurcie Skoda pokaże zmodernizowany model Yeti. Nowością będą m.in. dwa warianty do wyboru: miejski lub terenowy

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Skoda Yeti po drobnych korektach

Oprócz typowych dla Skody wersji wyposażeniowych, które odróżnia specyfikacja, wprowadzono odmiany stylistyczne. Każda z nich postawi swój akcent kolorystyczny w takich miejscach jak zderzaki, osłony boczne nadwozia i listwy. Raz będą one polakierowane, a raz czarne, czyli odporne na zarysowania w terenie. Na szczęście właściciele wersji "uterenownionej stylistycznie" będą się mogli pochwalić, że ich Skoda Yeti nie jest tylko "terenowa z wyglądu", bo auto otrzyma również specjalnie zoptymalizowany do jazdy poza asfaltem system stabilizacji toru jazdy ESP.

Skoda Yeti po drobnych korektach

Skoda Yeti na rok 2014 ma nowe reflektory, co widać już na pierwszy rzut oka. Jeżeli decydujemy się na bi-ksenony, to pod kloszami znajdą się także LED-owe światła dzienne. Nowy jest w zasadzie cały przód samochodu, zmieniono także kierownice (nareszcie!) i tapicerki. W specyfikacjach dodano możliwość dokupienia kamery cofania, automatu parkującego oraz dostępu bez kluczyka.

Skoda Yeti po drobnych korektach

Skoda Yeti może być wyposażona w następujące silniki:

  • 1.2 TSI
  • 1.6 TDI
  • 1.8 TSI/160 KM
  • 2.0 TDI/170 KM
  • 1.4 TSI/122 KM
  • 2.0 TDI 140 KM.

Do wyboru mamy - w zależności od wersji silnikkowej - napęd wyłącznie przedni lub na cztery koła (stały napęd przedniej osi, tylny dołączany automatycznie sprzęgłem wielopłytkowym).

KOMENTARZE