Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie Skody

Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie Skody

Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie Skody

dat/articles/2013-07/skoda-rapid-spaceback-kolejne-wcielenie-skody-408.jpg
Nasz południowy sąsiad prezentuje nowe zdjęcia najnowszej Skody która ma zadebiutować na wrześniowych targach we Frankfurcie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie SkodyNowy Rapid Spaceback nie różni się od wersji sedan aż do drugiego słupka. Tył samochodu zaprojektowany jest jako hatchback o dynamicznej sylwetce. Nadwozie jest krótsze od sedana o 18 cm, co przekłada się na pojemność bagażnika, która spadła z 550 do 415 litrów.
Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie SkodySkoda Rapid Spaceback będzie dostępna z panoramicznym dachem czy tylną szybą zachodzącą na klapę bagażnika (prawdopodobnie za dopłatą). Na zdjęciach widzimy także, że jest wyposażona w komplet sportowo wyglądających aluminiowych felg.
Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie SkodyJeżeli chodzi o wyposażenie najnowszej wersji Rapida, to w standardzie będzie 6 poduszek powietrznych, wspomaganie kierownicy, ABS, ESC, system zmniejszający ryzyko kolizji. Opcjonalnie dokupić będzie można np. czujniki ciśnienia powietrza w oponach.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Skoda Rapid Spaceback - kolejne wcielenie SkodySkoda posiada wiele wersji silnikowych. W tym modelu do wyboru będą cztery jednostki benzynowe (75 - 122 KM) oraz jeden diesel 1.6 TDI który generuje moc 90 KM i odznacza się spalaniem na poziomie 3,8 l/100 km w cyklu mieszanym.

KOMENTARZE