Skoda Octavia Kombi - oficjalnie

Skoda Octavia Kombi - oficjalnie

Skoda Octavia Kombi - oficjalnie

dat/articles/2013-02/skoda-octavia-kombi-oficjalnie--236.jpg
W marcu na salonie w Genewie ma zadebiutować trzecia generacja Skody Octavii Kombi. Na zdjęciach prezentuje się całkiem dobrze

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Skoda Octavia Kombi - oficjalnieCzeski producent wprowadza już trzecią generację Skody. W stosunku do poprzedniego modelu nowe kombi urosło i jest o 90 mm dłuższe (4659 mm) i 45 mm szersze (1814 mm). Rozstaw osi powiększył się o 110 mm (2685 mm) co zaowocowało dodatkową przestrzenią na kolana w tylnym rzędzie.
Skoda Octavia Kombi - oficjalniePodstawowy atut Octavii czyli bagażnik także urósł i ma pojemność 610 litrów a przy złożonym tylnym rzędzie siedzeń przestrzeń zwiększa się do 1740 litrów. W kufrze znajdziemy różne dodatki: haczyki, siatka zabezpieczająca bagaż czy pojemnik na odpadki.
Skoda Octavia Kombi - oficjalnieOctavię będziemy mogli wyposażyć miedzy innymi w 9 poduszek powietrznych, Driver Activity Assistant (system wykrywania zmęczenia), Multicollision Brake czy Line Assistant.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Skoda Octavia Kombi - oficjalnieW Skodzie Octavii Combi będzie dostępna ta sama gama silników co w sedanie. Jednostki benzynowe 1.2, 1.4, 1.8 oraz diesle 1.6 i 2.0. Wydaje się że z takimi zaletami kolejna generacja czeskiego szlagieru będzie równie popularna co poprzednie modele.

KOMENTARZE