Seat Leon SC - zadebiutuje w Genewie

Seat Leon SC - zadebiutuje w Genewie

Seat Leon SC - zadebiutuje w Genewie

dat/articles/2013-03/seat-leon-sc-zadebiutuje-w-genewie-261.jpg
Seat przyzwyczaił nas do samochodów ze sportowym charakterem. Na targach w Genewie ma zamiar zaprezentować Leona Sport Coupe

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Seat Leon SC - zadebiutuje w GenewieSeat Leon Sport Coupe jest krótszy od wersji pięciodrzwiowej o 35 mm, a jego długość wynosi 4023 mm. Leon jako pierwszy kompakt w historii może być wyposażony w pełne oświetlenie LED. Żywotność diod jest dłuższa, a zarazem pobierają one mniej energii. Ich barwa zbliżona jest do światła dziennego.
Seat Leon SC - zadebiutuje w GenewieInżynierowie Seata zamierzają montować w Leonie SC całą gamę silników turbodoładowanych TSI i TDI o pojemności od 1.2 do 2.0 i mocy od 86 do 184 KM. Dla przykładu jednostka wysokoprężna 1.6 o mocy 105 KM ma spalać średnio 3,8 l/100 km. Do przeniesienia napędu ma służyć 5- lub 6-biegowa manualna lub automatyczna skrzynia biegów.
Seat Leon SC - zadebiutuje w GenewieW Seacie Leonie SC przednie zawieszenie to kolumny McPershona z ramą pomocniczą, natomiast z tyłu w zależności od mocy silnika zastosowano belkę skrętną lub zawieszenie wielowahaczowe. Ten sam sposób obniżenia kosztów produkcji koncern Volkswagena zastosował także w Golfie i nowej Octavii.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Seat Leon SC - zadebiutuje w GenewieKierowca będzie mógł ustawić trzy tryby pracy (Eco, Comfort i Sport) dla układu kierowniczego, przepustnicy czy dźwięku silnika. Nowy Seat Leon SC zostanie oficjalne pokazany w Genewie.

KOMENTARZE