Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówka

Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówka

Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówka

dat/articles/2013-05/seat-ibiza-sc-trophy-mala-wyscigowka--370.jpg
Hiszpański producent prezentuje swoją małą sportową zabawkę. Nowa Ibiza S.C. Trophy została wyprodukowana na potrzeby pucharu marki

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówkaPuchar Seata rozgrywany jest w we Włoszech i Hiszpanii. Samochody, które mogą tam startować to właśnie Ibizy S.C. Trophy wyposażone w silniki z turbodoładowaniem o pojemności 1,4 litra generujące moc 200 KM.
Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówkaDo przeniesienia napędu producent użył 7-stopniowej sekwencyjnej skrzyni biegów DSG. Zawieszenie Ibizy SC Trophy jest specjalnie zestrojone na potrzeby wyścigów a auto wyposażono w klatkę bezpieczeństwa oraz mechaniczny system blokady dyferencjału.
Seat Ibiza SC Trophy - mała wyścigówkaCena Seata Ibizy w wersji SC Trophy to 31 500 euro. Niestety auto nie nadaje się do użytkowania na co dzień zatem alternatywnie możemy nabyć wersję Cupra dysponującą 180 KM lub Ibizę SC FR.

KOMENTARZE