Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocy

Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocy

Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocy

dat/articles/2012-11/rollsroyce-z-tysiaca-i-jednej-nocy-117.jpg
Rolls-Royce stworzył trzy limitowane modele z kolekcji One Thousand and One Nights

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocyInspiracją do stworzenia tych wyjątkowych samochodów były arabskie opowiadania (w tym "Baśnie z tysiąca i jednej nocy"). Oddział Rolls-Royce'a z Bliskiego Wschodu opublikował zdjęcia pierwszego z trzech modeli - nazwanego Ghost Chapter One.
Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocyNadwozie modelu Ghost Chapter One zostało pokryte dwutonowym lakierem matowym, uzupełnionym ekskluzywnymi dodatkami stylistycznymi (m.in. napis "Tysiąc jeden nocy" w języku arabskim umieszczony w okolicach klamek drzwi).
Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocyWnętrze Rolls-Roycea zostało z kolei wykończone czarno-białą tapicerką skórzaną najwyższej jakości.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Rolls-Royce z tysiąca i jednej nocyCeny modelu zostaną podane podczas debiutu na targach Sharjah International Automobile Show.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT