Rolls-Royce Motor Cars - debiut w Poznaniu

Rolls-Royce Motor Cars - debiut w Poznaniu

Rolls-Royce Motor Cars - debiut w Poznaniu

dat/articles/2013-03/rollsroyce-motor-cars-debiut-w-poznaniu-312.jpg
Angielski producent jeszcze nigdy oficjalnie nie występował w Polsce na imprezie motoryzacyjnej. W tym roku ma się to zmienić

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Rolls-Royce Motor Cars - debiut w PoznaniuJames Crichton, dyrektor regionalny na Europę Środkową i Afrykę Południową, powiedział: "z przyjemnością zamierzamy zaprezentować nasze modele Ghost i Ghost Extended Wheelbase podczas targów w Poznaniu". To podkreśla coraz większą rolę naszego regionu w planach sprzedażowych marki.
Rolls-Royce Motor Cars - debiut w PoznaniuCzteromiejscowy Rolls-Royce Ghost odzwierciedla najlepsze luksusowe tradycje zarówno w wyposażeniu jak i we właściwościach jezdnych. Extended Wheelbase jest to wersja z wydłużonym rozstawem osi. Daje to dodatkowe 170 mm przestrzeni na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu.
Rolls-Royce Motor Cars - debiut w PoznaniuW obu wersjach Ghost`a producent zastosował jednostkę V12 o pojemności 6,6 litra, która generuje moc 563 KM oraz 780 Nm momentu obrotowego przy 1500 obr./min. Rolls-Royce wyposażony jest w pneumatyczne zawieszenie zapewniające stabilność jazdy oraz odpowiedni dla klasy marki komfort.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Rolls-Royce Motor Cars - debiut w PoznaniuRolls-Royce wbrew obecnemu kryzysowi sprzedaje się świetnie. W 2012 roku ogłosił nowy rekord światowej sprzedaży oraz znaczący wzrost w Europie kontynentalnej. Obecnie producent oferuje 6 modeli.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT