Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase

dat/articles/2013-04/rollsroyce-ghost-extended-wheelbase-346.jpg
Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase znany jako FAB1 ma wspierać walkę z rakiem piersi. Samochód ma być wynajmowany i w ten sposób pomagać osiągnąć szczytny cel

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Rolls-Royce Ghost Extended WheelbasePomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest angielski prezenter radiowy i telewizyjny Chris Evans. Na wyspach jest on znany z białej kolekcji Ferrari. Postanowił dzięki przedłużonej wersji Ghost'a FAB1 uzbierać 1 milion funtów na pomoc w walce z rakiem piersi.
Rolls-Royce Ghost Extended WheelbaseSpecjalna wersja Rolls-Royce'a wyróżnia się karoserią w różowym kolorze. Natomiast wnętrze to połączenie skórzanej tapicerki Blushing Pink i Creme Ligot wraz z jagnięcą wełną. Na zagłówkach wyszyto różowe wstążki będące symbolem walki z rakiem piersi.
Rolls-Royce Ghost Extended WheelbaseCała kampania ma potrwać dwanaście miesięcy, kiedy to będzie można wynająć samochód do własnych celów, a uzyskane z tego tytułu pieniądze zasilą konto FAB1 Milion.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT