Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikro

Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikro

Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikro

dat/articles/2013-06/renault-twizzy-cargo-dostawczak-w-wersji-mikro-390.jpg
Francuski koncern postanowił zaprezentować mikrosamochód do przewozu ładunków, który oparty jest na elektrycznym pojeździe Renault Twizzy

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikroModel ten ma być propozycją dla mikroprzedsiębiorstw, które dbają o ekologię. Producent przygotował przestrzeń ładunkową o pojemności 180 litrów, którą uzyskano poprzez usunięcie fotela pasażera. Autko ma ograniczoną ładowność do 75 kilogramów.
Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikroRenault Twizzy Cargo oferowane jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich osiąga prędkość maksymalną 45 km/h, a jego zasięg to 120 km. Druga, dysponująca jednostką o mocy 17 KM, osiąga 80 km/h, a zasięg to około 100 km.
Renault Twizzy Cargo - dostawczak w wersji mikroProducent przewiduje, że autko będzie stosowane m. in. przy rozwożeniu przesyłek. Słabsza wersja to koszt 6 750 euro natomiast mocniejsza to wydatek na poziomie 7 350 euro.

KOMENTARZE