Renault Fluence po liftingu

Renault Fluence po liftingu

Renault Fluence po liftingu

dat/articles/2012-11/renault-fluence-po-liftingu-116.jpg
Francuzi zaprezentowali Renault Fluence po delikatnych zmianach stylistycznych

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Renault Fluence po liftinguPrzód Renault Fluence stylem nawiązuje do nowej generacji Clio. W zderzak wkomponowane zostały diody LED do jazdy dziennej. Przeprojektowano przednie reflektory oraz powiększono emblemat marki.
Renault Fluence po liftinguRenault Fluence otrzymało nowe wnętrze tylnych lamp. Auto zyskało też nowe wzory felg aluminiowych.
Renault Fluence po liftinguWewnątrz Fluenca pojawią się lepsze materiały wykończeniowe oraz system multimedialny z Bluetoothem, USB i złączem Aux-In. Bogato wyposażone modele otrzymają system R-Link z dotykowym wyświetlaczem i możliwością przekazywania komend głosowych.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Renault Fluence po liftinguPod maską odnowionego Fluencea znajdzie się silnik benzynowy o pojemności 1.6 l i mocy 115 KM, połączony z nową przekładnią bezstopniową CVT. Obok dotychczasowego turbodiesla 1.5 dCi o mocy 110 KM, Renault na niektórych rynkach zaoferuje także mocniejszego turbodiesla o pojemności 1.6 l i mocy 130 KM.
Renault Fluence po liftinguOdświeżony Fluence wyjedzie z tureckich fabryk już niebawem. Na naszym rynku spodziewamy się go w pierwszym kwartale 2013 roku.

KOMENTARZE