Renault Clio Grandtour - znamy ceny

Renault Clio Grandtour - znamy ceny

Renault Clio Grandtour - znamy ceny

dat/articles/2013-02/renault-clio-grandtour-znamy-ceny-207.jpg
Na rynku pojawi się nowe kombi dostępne od 43 950 zł. Ma za zadanie konkurować z samochodami z segmentu B takimi jak Seat Ibiza Kombi czy Skoda Fabia Kombi

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Renault Clio Grandtour - znamy cenyNowe francuskie kombi ma całkiem przyjemną sylwetkę nawiązującą do aut sportowych. Rozstaw osi w Renault Clio Kombi jest takie sam jak w wersji 5-drzwiowej, natomiast tylny zwis został przedłużony o 20,1 cm. Samochód w sumie ma długość 426 cm.
Renault Clio Grandtour - znamy cenyClio Grandtour będzie oferowane z silnikami znanymi z wersji 3- i 5-drzwiowej. Podstawowa jednostka benzynowa, jaką możemy zamówić, to 1,2-litrowy silnik o mocy 75 KM lub 90-konny silnik Energy Tce. Renault przewidziało również dwie jednostki wysokoprężne: dCi 75 KM i Energy dCi 90 KM.
Renault Clio Grandtour - znamy cenyRenault Clio Grandtour wyposażone będzie w wersji podstawowej miedzy innymi w: cztery poduszki powietrzne, elektryczne szyby przednie, system ISOFIX, kartę zamiast kluczyka czy elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne. Za dopłatą możemy dostać np. multimedialny system z ekranem dotykowym i złącze Bluetooth.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Renault Clio Grandtour - znamy cenyNajnowsze Clio dostępne będzie w trzech wersjach wyposażeniowych: AUTHENTIQUE, EXPRESSION i DYNAMIQUE. Ceny dla polskiego klienta zaczynają się od 43 950 zł, a kończą na 65 050 zł.

KOMENTARZE