Renault Captur - crossover zadebiutował w Genewie

Renault Captur - crossover zadebiutował w Genewie

Renault Captur - crossover zadebiutował w Genewie

dat/articles/2013-03/renault-captur-crossover-zadebiutowal-w-genewie-272.jpg
Francuski koncern prezentuje nowy model. Jego oficjalna premiera odbyła się w styczniu, ale teraz otrzymujemy komplet informacji

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Renault Captur - crossover zadebiutował w GenewieCaptur spokrewniony jest z Nissanem Juke. Nadwozie ma 4,12 m długości, 1,77 m szerokości i 1,57 m wysokości. Na zdjęciach widzimy, że Renault jest dwukolorowe i wyposażone w aluminiowe felgi o ciekawym wzorze. Dodatkowo jest lekko podniesione tak, aby móc poradzić sobie z miejskimi krawężnikami.
Renault Captur - crossover zadebiutował w GenewieW nowym Renault Captur do wyboru będziemy mieli dwa silniki benzynowe i diesla. Pierwszy z nich to małolitrażowa jednostka TCe o pojemności 0,9 litra generująca moc 90 KM i moment obrotowy 135 Nm. Drugi silnik to 1,2 litrowy benzyniak o mocy 120 KM i momencie 190 Nm. Wysokoprężny 1,5-litrowy motor ma moc 90 KM i moment obrotowy 220 Nm.
Renault Captur - crossover zadebiutował w GenewieDo przeniesienia napędu nowe Renault Captur wykorzystywać będzie dwusprzęgłową skrzynię biegów EDC. Na początku będzie oferowana tylko z najmocniejszym silnikiem, później też z jednostką wysokoprężną.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Renault Captur - crossover zadebiutował w GenewieJuż podstawowa wersja jest dobrze wyposażona. Producent oferuje m.in. system HSA (Hill Start Assist), Tempomat czy Bluetooth. Ciekawostką jest to, że możemy zdjąć tapicerkę i uprać ją... w domowej pralce!

KOMENTARZE