Range Rover Sport - debiutuje w Nowym Jorku

Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym Jorku

Range Rover Sport - debiutuje w Nowym Jorku

dat/articles/2013-03/range-rover-sport--debiutuje-w-nowym-jorku-318.jpg
Angielski producent twierdzi, że Nowy Range Rover Sport to najmocniejszy model w gamie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym JorkuNowy Range Rover jest o 62 mm dłuższy od swojego poprzednika i ma 4850 mm długości, a rozstaw osi powiększył się o 178 mm. Te zmiany pozwoliły producentowi lepiej zagospodarować przestrzeń wewnątrz kabiny. Rover będzie dostępny w konfiguracji siedzeń 2-3-2.
Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym JorkuRange Rover Sport dostał niezależne aluminiowe zawieszenie z podwójnymi wahaczami z przodu oraz systemem multilink z tyłu. Jakby tego było mało, producent postanowił zastosować pneumatyczne zawieszenie piątej generacji z regulacją prześwitu o 115 mm.
Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym JorkuJednostki napędowe dostępne w modelu Range Rover Sport będą się różnić w zależności od kontynentu. Wiemy, że w Ameryce Północnej dostępny będzie benzynowy turbodoładowany silnik trzylitrowy generujący moc 340 KM i 5-litrowe V8 o mocy 510 KM.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym JorkuNatomiast w Europie będziemy mieli większy wybór. Jeżeli chodzi o benzyniaki, to w ofercie znajdziemy V8, ale jednostek wysokoprężnych będzie aż 3 do wyboru: 3-litrowa 292 konna oraz od 2014 roku również 4,4-litrowa generująca 339 KM, a także słabsza 3-litrówka o mocy 258 KM.
Range Rover Sport -  debiutuje w Nowym JorkuW USA najtańszą wersję z 3-litrowym silnikiem producent wycenił na 65 495 USD, natomiast 510-konną odmianę V8 na 93 295 dolarów. Niestety, nie znamy jeszcze cennika, który będzie obowiązywał w Europie.

KOMENTARZE