Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztował

Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztował

Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztował

dat/articles/2013-03/qoros-3-sedan-ile-bedzie-kosztowal-298.jpg
W wywiadzie dla stacji BBC przedstawiciel chińskiej marki Qoros przyznał, że najnowszy model 3 Sedan będzie kosztował około 16 000 euro

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztowałCeny Qorosa w najbogatszych wersjach wzrosną nawet do 20 000 euro. Producent przyznał jednocześnie, że nie będzie oferował silników wysokoprężnych, podobnie jak wersji z kierownicą po prawej stronie przeznaczonych dla klientów z Wielkiej Brytanii.
Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztowałNic więc dziwnego, że Qoros chce wprowadzić na rynek europejski tylko 10 procent całego wolumenu produkcji. W końcu kto zechce wydać 20 000 euro na auto z chińskim rodowodem, jeśli za te same pieniądze kupi dobrze wyposażony i bezpieczny samochód europejski z oszczędnym silnikiem Diesla?
Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztowałModele firmy Qoros będą produkowane w nowej fabryce w Changshu w Chinach. Roczna zdolność produkcyjna wyniesie 150 000 sztuk, przy czym jest możliwość jej zwiększenia do 250 000, a nawet 450 000.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztowałSedan jest napędzany benzynowym silnikiem 1,6 litra dostępnym w odmianie wolnossącej i doładowanej. Moc w przypadku słabszej konstrukcji wynosi 126 KM, natomiast jednostka z turbiną generuje 156 KM.
Qoros 3 Sedan - ile będzie kosztowałNapęd jest przekazywany na koła za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni manualnej lub dwusprzęgłowego automatu o tej samej liczbie przełożeń.

KOMENTARZE
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT