Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęcia

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęcia
Już w piątek rozpocznie się Motor Show Goodwood Festival of Speed, na którym francuski koncern postanowił zaprezentować model RCZ R

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaNowy Peugeot RCZ R dostanie kilka nowych dodatków stylistycznych mimo że nie było to niezbędne - auto już w obecnej formie wygląda naprawdę nieźle. Najistotniejsze zmiany mają pojawić się pod maską sportowego modelu.
Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaRCZ R otrzyma jednostkę napędową o pojemności 1,6 litra o mocy 260 koni mechanicznych. Niestety innych osiągów producent z Francji nie ujawnia.
Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaNadwozie Peugeota zostało upiększone o literkę R na tylnej klapie, trzecie światło stopu pod spojlerem i czarne ramki świateł. Peugeot RCZ R dostał również nowe aluminiowe felgi o niebanalnym wzorze.
Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaWe wnętrzu RCZ R mamy sportowe kubełkowe fotele ze wstawkami z Alcantary i czerwonymi przeszyciami. Czerwone akcenty znajdziemy także na desce rozdzielczej, podobnie jak kilka znaczków, które przypominają, że jedziemy wersją R.
KOMENTARZE
Ładuję komentarze...