Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęcia

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęcia

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęcia

dat/articles/2013-07/peugeot-rcz-r-pierwsze-oficjalne-zdjecia--404.jpg
Już w piątek rozpocznie się Motor Show Goodwood Festival of Speed, na którym francuski koncern postanowił zaprezentować model RCZ R

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaNowy Peugeot RCZ R dostanie kilka nowych dodatków stylistycznych mimo że nie było to niezbędne - auto już w obecnej formie wygląda naprawdę nieźle. Najistotniejsze zmiany mają pojawić się pod maską sportowego modelu.
Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaRCZ R otrzyma jednostkę napędową o pojemności 1,6 litra o mocy 260 koni mechanicznych. Niestety innych osiągów producent z Francji nie ujawnia.
Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaNadwozie Peugeota zostało upiększone o literkę R na tylnej klapie, trzecie światło stopu pod spojlerem i czarne ramki świateł. Peugeot RCZ R dostał również nowe aluminiowe felgi o niebanalnym wzorze.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Peugeot RCZ R - pierwsze oficjalne zdjęciaWe wnętrzu RCZ R mamy sportowe kubełkowe fotele ze wstawkami z Alcantary i czerwonymi przeszyciami. Czerwone akcenty znajdziemy także na desce rozdzielczej, podobnie jak kilka znaczków, które przypominają, że jedziemy wersją R.

KOMENTARZE