Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktów

Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktów

Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktów

dat/articles/2013-05/peugeot-308-przepis-na-sukces-w-klasie-kompaktow-374.jpg
10 września na salonie we Frankfurcie ma zadebiutować nowy Peugeot 308. Producent już teraz przedstawia kilka informacji o samochodzie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktówNowy Peugeot 308 ma być produkowany na nowej platformie EMP 3. Pozwoliła ona na obniżenie masy samochodu o 140 kg w stosunku do poprzednika. Wymiary Peugeota to 425 cm długości i 146 cm wysokości, a bagażnik ma 348 litrów pojemności co jest całkiem przyzwoitym wynikiem w tej klasie.
Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktówFrancuscy projektanci świetnie dobrali proporcje samochodu. Nowy Peugeot 308 wyróżnia się niebagatelnym stylem oraz dobrze dobranymi detalami. Z przodu zastosowano światła LED, które dodają Peugeotowi luksusowego wyglądu.
Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktówTył Peugeota 308 zachowuje doskonałe proporcje i wygląd. Jedyna rzecz, do której można się przyczepić, to podobieństwo do bliźniaczego Citroena C4. Całości dopełniają piękne aluminiowe obręcze kół.

Zanim przejdziesz dalej - może chcesz dołączyć do najlepszej grupy na Facebooku, gdzie doradzamy sobie nawzajem, jakie auta warto kupić, a które należy omijać? Zapraszamy!

Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktówWe wnętrzu nowego Peugeota 308 zauważymy małą kierownicę oraz zegary osadzone powyżej linii koła kierownicy co ma ułatwiać ich odczyt. Drugą nowinką jest w pełni dotykowy multimedialny ekran w konsoli środkowej bez zbędnych pokręteł czy przycisków radia.
Peugeot 308 - przepis na sukces w klasie kompaktówNowy Peugeot 308 ma być wytwarzany w zakładzie produkcyjny w Sochaux we Francji. Według producenta ma prezentować nową jakość w klasie kompaktów. Czy tak będzie?

KOMENTARZE