Opel Cascada - będzie produkowany w Polsce

Opel Cascada - będzie produkowany w Polsce

Opel Cascada - będzie produkowany w Polsce

dat/articles/2013-02/opel-cascada-bedzie-produkowany-w-polsce-249.jpg
Niemiecki koncern zdecydował się na uruchomienie produkcji Cascady w Gliwicach. Na początku ma to być 10 tysięcy sztuk rocznie

Pozostała część artykułu pod najnowszym filmem z naszego kanału YouTube - zapraszamy do oglądania i głosowania na Wasze ulubione auta z zestawienia:

Opel Cascada - będzie produkowany w PolsceOficjalna premiera samochodu ma się odbyć na targach w Genewie. Ceny nowego Opla mamy poznać 28 lutego. W Polsce auto będzie dostępne w maju, ale już wcześniej będą go mogli nabyć Niemcy, Francuzi i Anglicy.
Opel Cascada - będzie produkowany w PolsceCascada jest średniej wielkości kabrioletem. Ma długość 4700 mm. Inżynierowie niemieckiego koncernu włożyli dużo pracy w design. Opel ma nawiązywać do takich klasyków jak Rekord czy Kapitan.
Opel Cascada - będzie produkowany w PolsceNiemiecki koncern zainwestował w linię produkcyjną 55 mln euro, a od początku istnienia fabryki już blisko 900 mln euro. Opel ma zamiar także uruchomić linię produkcyjną Opla Astry V generacji. W tym momencie fabryka zatrudnia prawie 3000 pracowników.

KOMENTARZE